środa, 16 września 2015

Poznajmy się !

Hej ! 

   Z tej strony Paulina ( jak sama nazwa, bloga mówi). Na początku chciałabym abyście dowiedzieli się czegoś o mnie. Potem dowiecie się o czym będzie ten blog i jak będzie prowadzony.    Zaczynamy ! :

Ja i moje zainteresowania:


      Miałam już niewielkie doświadczenie z blogowaniem, ponieważ prowadziłam blog kulinarny Cook-Look-Write. Serdecznie na niego zapraszam. Jest tam wiele moich przepisów np. na ciasta lub przekąski takie jak sałatki. Może niektórzy zadadzą sobie to pytanie: "Ma jeden blog to po co jej drugi ? " Otóż moja odpowiedź brzmi: Chciałam otworzyć coś swojego coś co nie jest na przymus tylko z przyjemności, coś co jest moje i tylko moje. Chcę sama decydować o tym co robię ( inaczej być niezależna ). Dlatego tutaj jestem i do was piszę. Chciałabym podzielić się swoimi pomysłami, i sposobami na życie, z wami.

   
       Teraz może coś o mnie. Niektórzy mówią że jestem za młoda na blogowanie, ale dla mnie to jest wiek idealny. Urodziny obchodzę na jesień, dokładnie 2 października we wtorek. Jestem bardzo szalona i mądra ( według moich kochanych przyjaciółek ). Nie każdy ma takie szalone pomysły jak ja. Kreatywność też u mnie dominuje. Zawsze znajdzie się jakiś sposób na rozwiązanie problemu. Jednak nikt nie jest idealny i każdy ma jakieś złe cechy, ale o nich dzisiaj nie będziemy mówić. Zawsze staram się pomagać najbliższym i udzielać się w sprawach szkolnych i nie tylko. Nie zawsze może nam to wyjść, ale i tak wierzcie w swoje możliwości! Nie bójcie się działać i ryzykować. Całe nasze życie jest pod wielkim znakiem zapytania, więc dlaczego by tego nie zrobić ? Więcej szczegółów o mnie samej dowiecie się gdy będziecie śledzeniu bloga na bieżąco.Może i nie jestem pięknością ale lubię siebie i swoją osobowość. 
Nie wstydzę się swojego wyglądu. Więc oto ja !Co bym chciała pokazać na blogu ? 

- Moje " tajemne sposoby " na wszystko co mi tylko przyjdzie do głowy.
- Postaram się także pisać krótkie opracowania niektórych lektur.
- Recenzje książek też czasem ukarzą się na blogu.
-  Nie zrezygnuję także z mojej pasji gotowania. Co jakiś czas będzie pojawiał się przepis zwany        Przepisem tygodnia.
- Opinie na różne tematy
- Porady kulinarne
- Lubię także podróżować więc może czasem pojawi się post odnośnie wycieczek :D

I nie tylko .... Wpisy postaram się wrzucać regularnie co dwa dni :) Do zobaczenia ! Całuski ! 


1 komentarz: